Tu jesteś: Strona główna Produkty Patio PSK

Drzwi uchylno-przesuwne Patio PSK

Często trudno jest zdecydować podczas montażu drzwi, czy powinny się one otwierać do środka, czy też na zewnątrz. Na tak wczesnym etapie nie wszyscy posiadają już w pełni rozplanowaną przestrzeń w pomieszczeniu, czy też w ogrodzie. Rozwiązanie stanowią drzwi uchylno-przesuwne PSK Patio, które dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi do złudzenia przypominają zwykłe okno. Wiąże się to również z równie dużą ilością światła w pomieszczeniu, ponieważ skrzydło PSK Patio składa się głównie z szyby.

Różnorodność rozwiązań

Drzwi uchylno-przesuwne PSK Patio można odpowiednio dostosować do potrzeb mieszkańców. MS proponuje liczne rozwiązania zarówno w zakresie wyglądu drzwi, jak i ich konstrukcji. Samo okno może zostać wykonane według linii MS evolution, MSline, Wood Look lub też TYTANOWEtermo. Będą one posiadać dokładnie takie same parametry techniczne, w tym doskonałą termoizolacyjność.

Linia okien MS Współczynnik przenikania ciepła
MS evolution Uw = 0,70 W/m2K
MSline Uw = 0,78 W/m2K
Wood Look Uw = 0,78 W/m2K
TYTANOWEtermo Uw = 0,74 W/m2K

Można również dostosować wymiary drzwi, kolor zastosowanych klamek oraz osłon, a także rodzaje okuć (standardowe; do 2200 mm; z automatem wspomagającym otwieranie). Istnieje także możliwość zastosowania klamki z zamkiem na klucz. Drzwi wyposażone są w specjalne grzybki antywłamaniowe rozmieszczone we wszystkich narożach, w pełni uniemożliwiając podważenie całego skrzydła.

Udostępniono trzy główne schematy PSK Patio:

  • A – okna dwu-kwaterowe z jednym skrzydłem uchylno-przesuwnym,
  • C – okna cztero-kwaterowe z dwoma skrzydłami uchylno-przesuwnymi,
  • G – okna trzy-kwaterowe z jednym skrzydłem uchylno-przesuwnym.

Drzwi uchylno-przesuwne PSK Patio można wykonać z dwoma ruchomymi skrzydłami do szerokości sięgającej nawet 6 metrów. Przy tym można je zamontować w otworach mierzących maksymalnie 2500 x 3300 mm. Należy jednak najpierw uwzględnić jak ciężka będzie szyba, ponieważ PSK Patio posiada określoną nośność (200 kg).

Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych