Tu jesteś: Strona główna Produkty Okna MS

Okna MS


Naszym klientom staramy się zaoferować najlepsze rozwiązania, dlatego współpracujemy z firmami, których produkty są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy MS Okna, która zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dotyczących systemów tego typu. Firma funkcjonuje od 1991 roku i nieustannie się rozwija. Obecnie składa się z trzech wyspecjalizowanych firm, które działają na 100% polskim kapitale.

Produkty firmy Okna MS spełniają wszystkie niezbędne normy energetyczne. Charakteryzują się także wysoką wytrzymałością i odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu wzmocnień ze stali, produkty są znacznie wytrzymalsze, co przekłada się także na wydłużenie ich żywotności. Zastosowanie wzmocnień było możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, 6-komórkowych profili PVC. Dzięki nim konstrukcja jest znacznie bardziej stabilna i sztywna. Firma wytwarza swoje produkty nie tylko z drewna i aluminium, ale także rolety zewnętrzne oraz bramy garażowe. Jej asortyment jest bardzo często wybierany także dzięki bardzo atrakcyjnym cenom.

Rozwiązania oferowane przez firmę Okna MS posiadają właściwości termoizolacyjne. Bardzo dobrze sprawdzają się także przy tłumieniu hałasów z zewnątrz. Produkty firmy MS Okna zostały poddawane badaniom jakości w testach na wytrzymałość i szczelność. Podczas nich uzyskały doskonałe wyniki.
Wśród produktów tej firmy można znaleźć także wyposażenie dodatkowe, takie jak:
  • okucia antywłamaniowe w dwóch stopnia bezpieczeństwa RC-1 raz RC-2,
  • zintegrowane kontaktrony, które są wykorzystywane przy montażu systemów alarmowych,
  • kompaktowe rolety,
  • szyby antywłamaniowe, ornamentowe i szprosów.

Warto wiedzieć, że produkty firmy MS Okna uzyskały certyfikat niemieckiego instytutu ift Rosenheim, który pozwala na montowanie plastikowych modeli w domach pasywnych. Wybierając produkty tej firmy, gwarantują sobie Państwo komfort, wygodę i spokój na wiele lat.
Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych