Tu jesteś: Strona główna Produkty Okna MS

Okna MS


Naszym klientom staramy się zaoferować najlepsze rozwiązania, dlatego współpracujemy z firmami, których produkty są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy MS Okna, która zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dotyczących systemów tego typu. Firma funkcjonuje od 1991 roku i nieustannie się rozwija. Obecnie składa się z trzech wyspecjalizowanych firm, które działają na 100% polskim kapitale.

Produkty firmy Okna MS spełniają wszystkie niezbędne normy energetyczne. Charakteryzują się także wysoką wytrzymałością i odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu wzmocnień ze stali, produkty są znacznie wytrzymalsze, co przekłada się także na wydłużenie ich żywotności. Zastosowanie wzmocnień było możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, 6-komórkowych profili PVC. Dzięki nim konstrukcja jest znacznie bardziej stabilna i sztywna. Firma wytwarza swoje produkty nie tylko z drewna i aluminium, ale także rolety zewnętrzne oraz bramy garażowe. Jej asortyment jest bardzo często wybierany także dzięki bardzo atrakcyjnym cenom.

Rozwiązania oferowane przez firmę Okna MS posiadają właściwości termoizolacyjne. Bardzo dobrze sprawdzają się także przy tłumieniu hałasów z zewnątrz. Produkty firmy MS Okna zostały poddawane badaniom jakości w testach na wytrzymałość i szczelność. Podczas nich uzyskały doskonałe wyniki.
Wśród produktów tej firmy można znaleźć także wyposażenie dodatkowe, takie jak:
  • okucia antywłamaniowe w dwóch stopnia bezpieczeństwa RC-1 raz RC-2,
  • zintegrowane kontaktrony, które są wykorzystywane przy montażu systemów alarmowych,
  • kompaktowe rolety,
  • szyby antywłamaniowe, ornamentowe i szprosów.

Warto wiedzieć, że produkty firmy MS Okna uzyskały certyfikat niemieckiego instytutu ift Rosenheim, który pozwala na montowanie plastikowych modeli w domach pasywnych. Wybierając produkty tej firmy, gwarantują sobie Państwo komfort, wygodę i spokój na wiele lat.

Okna MS evolution [pasywne]

Wykańczając mieszkanie, warto zadbać o efektywną izolację pomieszczenia. Pasywne MS okna zostały w tym celu wyposażone w specjalne wzmocnienia termiczne zbudowane na bazie piany poliuretanowej, potrójne szyby oraz ramki międzyszybowe. Dzięki zastosowanej konstrukcji chronią przed dochodzącymi z zewnątrz hałasami, są odporne na silny wiatr i uderzenia. Eliminują także możliwość dostania się do środka opadów atmosferycznych.

Nowość Okna MS evolution [82mm]

Umiejętnie dobrane rozwiązania konstrukcyjne zabezpieczą mieszkanie przed chłodem, wilgocią, a także włamaniami. Okna MS Evolution o szerokości profili 82 mm gwarantują wysoki poziom izolacji cieplnej dzięki ramce z ocynkowanej stali, a dodatkowe zaczepy oraz klamki Secustik uniemożliwiają dostęp do środka od zewnątrz. Produkty zapewniają także skuteczne tłumienie hałasu oraz wysoką przepuszczalność światła.

Nowość okna MSline +

Ten model produktu to gwarancja dobrej akustyki i termoizolacyjności. Szerokie profile na poziomie 82 mm zapewniają jeszcze lepszą szczelność, a do podstawowego wyposażenia dorzucamy zaczepy antywłamaniowe oraz klamki z mechanizmem Secustik, które zapewnią Waszym domom i mieszkaniom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Te okna MS posiadają dwa warianty szyb do wyboru: zespolone jednokomorowe lub dwukomorowe różniące się między sobą poziomem izolacyjności.

Okna Wood Look +

To propozycja dla wszystkich dbających zarówno o komfort, jak i estetykę pomieszczenia. MS okna o drewnianych profilach to alternatywa dla popularnych plastikowych ram, które jednak w niczym im nie ustępują pod względem skuteczności termoizolacyjnej. Wszystkie mechanizmy oraz elementy łączące zostały ukryte pod konstrukcją o tradycyjnym designie. Doskonale sprawdzą się w zabytkowych obiektach oraz nowoczesnych wnętrzach w stylu eko.

Okna ALU LOOk

Ten model polecamy właścicielom domków jednorodzinnych szukającym nowoczesnych i efektywnych rozwiązań izolacyjnych. To wyjątkowo minimalistyczne MS okna, przy których produkcji zastosowaliśmy jaśniejszą powłokę na szybach przepuszczającą więcej światła i energii niż tradycyjne produkty PVC. Współczynnik izolacji akustycznej w tym wariancie wynosi nawet 35 decybeli. Nasze konstrukcje są całkowicie wodoszczelne i odporne na działanie silnego wiatru.

Okna Nergo

To linia produktów zaprojektowana z troską o wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną. Te okna MS wpuszczą dużo światła do Twojego pokoju i skutecznie ochronią przed chłodem, ulewami i podmuchami silnego wiatru. W zależności od decyzji klienta wypełniają je szyby jedno- lub dwukomorowe. Doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych dzięki możliwości dobrania klamek z mechanizmem Secustik uniemożliwiających otwarcie konstrukcji od zewnątrz.

Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych