Tu jesteś: Strona główna Produkty Konstrukcje aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe

Rozwiń menu

Aluminium to lekki i wytrzymały materiał, a wykonane z niego realizacje są stabilne i odporne na zmienne czynniki atmosferyczne. Najwyższa jakość materiału, nowoczesna technologia, szeroka gama profili o dostosowanych właściwościach statycznych oraz profesjonalne projekty pozwalają na swobodę w zakresie kształtowania formy konstrukcji aluminiowych. Nowoczesność i funkcjonalność łączy się z wygodą użytkowania, konstrukcje aluminiowe nie wymagają nadmiernych zabiegów pielęgnacyjnych i konserwujących.

Wszystkie aranżacje wykonane z aluminium mogą być lakierowane w pełnej gamie kolorów RAL lub anodowane. Naszym Klientom oferujemy również bogatą paletę kolorów drewnopodobnych Decoral. Możliwe jest wykonanie konstrukcji dwukolorowych – inny kolor na zewnątrz, inny wewnątrz.

Zastosowanie profili o różnej szerokości pozwala osiągnąć nie tylko pożądane właściwości statyczne, ale również daje nowe możliwości w zakresie szklenia i pozwala zabezpieczyć odpowiednie parametry termoizolacyjne i akustyczne.

W ofercie znajdą Państwo drzwi aluminiowe, witryny, okna, fasady oraz ogrody zimowe. Możliwość zastosowania profili termicznie izolowanych zapewnia otrzymanie pożądanych właściwości termoizolacyjnych.

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez uprzedzenia zmian technicznych w produktach.

Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych