Tu jesteś: Strona główna Produkty Kolory

Kolory

Rozwiń menu

Jednym z najważniejszych elementów oferty MS więcej niż OKNA jest gama 35 oklein PCV, które pozwalają na nadanie indywidualnego charakteru Państwa otoczeniu.

Dysponujemy zarówno najbardziej popularnymi tradycyjnymi okleinami drewnopodobnymi jak: Złoty Dąb, Orzech czy Dąb Bagienny, a także najbardziej zaawansowanymi foliami z serii LifeLike, które perfekcyjnie naśladują naturalne drewno czyniąc nasze okna PCV np. Wood Look nie do odróżnienia od okien drewnianych.

Nasz najnowszy kolor Sheffield Oak Light wzbudził duże zainteresowanie na ostatnich targach okiennych w Norymberdze, Mediolanie i w Paryżu. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się nowoczesna ciemno-szara okleina Anthratzit Grau, oraz naturalny „dąb z sękami” Winchester XA. Ciekawą folią jest też Metbrusch Alu o strukturze szczotkowanego aluminium.

Oprócz oklein drewnopodobnych w naszej ofercie można znaleźć kolor kremowy i biały, ciemno-zielony, ciemno-czerwony czy granatowy, a także odcienie szarości. Okna mogą być oklejone tylko z zewnętrznej strony, z obu stron tą samą folią, a także różnymi foliami po stronie wewnętrznej i zewnętrznej. Szprosy konstrukcyjne, naklejane i międzyszybowe oklejane są tymi samymi foliami co okna.

W ciepłe, słoneczne dni kolorowe okna zamontowane na elewacji południowej czy południowo-zachodniej narażone są na działanie wysokich temperatur od promieniowania słonecznego. Zastosowanie ciemnych oklein prowadzi do ekstremalnych różnic temperatury na powierzchni i wewnątrz profili okiennych co może doprowadzić do trwałego uszkodzenia okna. Im cieplejsze okno tym ten efekt jest bardziej zauważalny. Starając się zachować wysokie parametry termiczne naszych okien bez ograniczania ich wielkości zdecydowaliśmy się na stosowanie specjalnych folii Cool*Colors . Dzięki specjalnym pigmentom folie te charakteryzują się znacznie mniejszą absorpcją ciepła słonecznego i są bardziej elastyczne. Jednocześnie, aby zmniejszyć negatywne zjawisko nagrzewania się warstwy zewnętrznej okien, profil znajdujący się bezpośrednio pod tą folią jest w kolorze białym.

GRUPY KOLORYSTYCZNE MS

NASZE HITY

I GRUPA KOLORYSTYCZNA:

HITY +

     

II GRUPA KOLORYSTYCZNA:

     

III GRUPA KOLORYSTYCZNA:

   

III GRUPA KOLORYSTYCZNA - KOLORY BRÜGMANN

 

Szczegółowe informacje o dostępnych kolorach oklein pvc można uzyskać w sieci Salonów Sprzedaży MS.

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania bez uprzedzenia zmian technicznych w produktach.

Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych