Tu jesteś: Strona główna Produkty Gorąca ramka Swisspacer V

Gorąca ramka Swisspacer V

Rozwiń menu

Jednym z ważnych elementów szyb okiennych jest międzyszybowa ramka łącząca zewnętrzną i wewnętrzną tafle szkła. Ten niewielki element może jednak istotnie wpływać na walory użytkowe oraz właściwości termiczne całego okna.

Dlatego MS więcej niż OKNA, w trosce o jak najlepsze parametry cieplne okien, wprowadziło do oferty gorącą ramkę SWISSPACER V o doskonałych parametrach termoizolacyjnych.

Współczynnik przenikania ciepła U gotowego okna, w którym zastosowano ciepłą ramkę Swisspacer V, jest niższy o 0,3 W/m2K (poprawa o 10%) w porównaniu z oknem ze zwykłymi ramkami wykonanymi z aluminium. . Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom istotnie wpływa na podwyższenie komfortu cieplnego w pobliżu okien, przyczyniając się jednocześnie do obniżenia kosztów ogrzewania pomieszczeń.

Ramka Swisspacer V dostępna jest w kolorach białym i czarnym. Ramki białe szczególnie polecane są do okien białych lub w jednostronnym kolorze. Z kolei w oknach okleinowanych z obu stron bardzo dobrze komponują się ramki czarne, które stają się niemal niewidoczne.

Oprócz doskonałych właściwości termicznych i walorów estetycznych, ramka Swisspacer V znacząco ogranicza zjawisko roszenia na krawędzi szyby.

Oknoterm Tomasz Matulka ul. Dworcowa 26, 05-500 Piaseczno
Telefon: 698 655 612 E-mail: biuro@oknoterm.com

Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych